TAGAdesign

KONTAKT

TAGADESIGN, s.r.o./ grafika & video
Hradební 90
588 56 Telč

tel.: +420 602 400 104
facebook: Tagadesign / graphics & video

IČ: 05418666 DIČ: CZ05418666

Živnostenský list zapsán u ŽU v Telči

Grafika
Hana Matoušková
tel.: +420 602 400 104
e-mail: grafika@tagadesign.cz

Video
Zdeněk Obůrka
tel.: +420 603 456 674
e-mail: video@tagadesign.cz

Tisk / potisk
František Matoušek
tel.: +420 605 381 011
copystudio: Sedlejov 39

Foto
Lucie Herbricková
tel.: +420 602 171 297
e-mail: salmaluci@centrum.cz
fotoateliér: Řídelov 27

Prodej a pronájem HW/SW, hosting
Patrik Zdarsa
tel.: +420 728 345 345
e-mail: pzdarsa@go-on.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

O SPOLEČNOSTI TAGADESIGN – reklamní studio

Počátky společnosti se datují od roku 1992, kdy začala výroba videoprogramů pod značkou ALLVI, ale ještě před tímto datem jsem již vyráběl obrazové reportáže, např. z revolučních demonstrací na podzim roku 1989.

Pod hlavičkou firmy ALLVI vznikaly projekty jako: Jihlava — stříbrné město, který se zabýval historií těžby stříbra v jihlavském královském městě; Nebojte se nemocnice, pořad určený pro děti ze škol a mateřských školek okresu Jihlava; jeden z nejvýznamnějších projektů, Zaváté šlépěje, dokumentární film a stejnojmenná kniha, věnované osudu sochaře Jaroslava Šlezingera. Film byl promítán na festivalu dokumentárních filmů Jeden svět a stal se předlohou hrané podoby ztvárněné čínskou exilovou televizí NDT.

Pro vstup do éry digitálních obrazových médií jsme se museli spojit s tvůrci v oblasti grafika–design a proto byla založena společnost TAGADESIGN.cz, která spojuje výrobu videoprogramů s grafickým designem a tvorbou webů.

Toto spojení sil nám umožnilo realizovat další projekty: U protinožců v Austrálii vznikl nejen dokumentární film Vzhůru dolů do Austrálie, ale pracovali jsme tam i pro školský sektor v provincii New South Wales v Sydney. Na tuto sérii jsme navázali prací v Chicagu, USA, pro strojařskou firmu PTI International Inc. Spolupráce v USA umožnila dojednat natáčení dokumentu Behind The Scene pro Playboy Inc., které se realizovalo v Praze s kanadským fotografem Waldym Martensem.

V roce 2007 se začalo pracovat na celovečerním filmu Hodinu nevíš, pro jehož realizaci byla společně s autorem scénáře — Mudr. Miloslavem Skačánim — založena produkční firma s názvem Brasca, spol. s r.o., kde Zdeněk Obůrka působil jako jednatel a výkonný producent.

Postupem času jsme naše služby rozšířili o copycentrum – tisk plakátů, letáků, vizitek, výrobu fotodárků, potisk a výšivku na textil. V současné době je v naši nabídce také řezaná grafika (polepy aut, cedule apod.)

Oblast grafiky není v naši společnosti zaměřená pouze na grafiku tiskovin a grafiku videa, kde mezi naše reference patří např. Pivovar Bernard. Zaměřujeme se také na tvorbu hokejových dresů (hokejový dres pro HC Dukla Jihlava a Medvědi Beroun).

Také neustále rozšiřujeme naši nabídku originálních fotodárků.

V oblasti videa je naši vizí do budoucna spustit vlastní internetové vysílání.

V dnešní době spolupracujeme s fotoateliérem Salmaluci – Lucií Herbrickovou.

Naši hlavní předností je,že dokážeme vyrobit vše co se v oblasti nejen reklamy nabízí – od videa přes produkci, grafiku, web, foto, potisk, výšivku, tisk…

2008–2024 © TAGAdesign | tel.: +420 602 400 104 nahoru